Najlepszy wójt w powiecie

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 3

Mieszkaniec 27-01-15 23:44

Jest ich na pewno wielu ale nikt nie dorówna panu Krzywickiemu. Takim wójtem może się tylko poszczycić tylko nasza gmina , GMINA BOLESZKOWICE. Pan wójt wyprowadził gminę z długów i dba o społeczeństwo. Jest najlepszym wójtem nie tylko w powiecie ale i w województwie.

Odpowiedz Cytuj
Swój 28-01-15 22:39

Ludzie poszli po rozum do głowy i zrozumieli ,że robią źle

Odpowiedz Cytuj
Bleble 29-01-15 11:53

łubu-dubu niech żyje nam prezio naszego klubu, niech żyje nam. Piękna mordka niczym koala we buszu, a i najbliższe współpracownice/y(czytaj poplecznicy) zadowoleni.Tak trzymajmy naród z wójtem, wójt z narodem( nie koniecznie).Jak to mawiał imć Urban- rząd sam się wyżywi-PRAWDA,oj święta prawda.

Odpowiedz Cytuj
Cyprysik 29-01-15 15:08

Bleble! Gdyby głupota dawała skrzydła oj fruwałbyś,fruwał tak jak i teraz na forum. Każde słowo z innej ,,wsi,,.Proponuję jakiś chociaż mini kursik z j.polskiego a i ciut geografii gospodarczej Świata - bo umysł zielony!

Odpowiedz Cytuj
LENA 03-02-15 10:03

Jest ich na pewno wielu ale nikt nie dorówna panu Krzywickiemu w kłamstwach jakimi karmi społeczeństwo gminy Boleszkowice.Co do długów to zadłużenie gminy na koniec 2010 roku wynosiło 37% a nie ok 60 jak wszędzie rozgłasza pan wójt i jego poplecznicy.Proszę się pofatygować i sprawdzić to w Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Szczecinie a nie pisać nie potwierdzone bzdury.No ale jak komuś na tym zależy to będzie to robił.Obecny dług to 27% to chyba za dużo po napływie dodatkowej gotówki ok 4,5 mln w ciągu dwóch lat2013 i 2014 żeby było pikantniej to pan wójt zawiesił spłatę 2 kredytów w 2014r dziwne co? Dodatkowo skumulował środki z poprzednich lat na rok wyborczy 2014 przez co gmina straciła znaczną część subwencji ok 400000 zł.Przez tą kumulację dochód na jednego mieszkańca był na rok 2014 zafałszowany i wysoki proszę troszkę pomyśleć dlaczego tak się dzieje Plujecie tylko na innych nie podając faktów które są do sprawdzenie to wy przynosicie wstyd ala tej gminy swoim płytkim umysłem i paskudzicie to stado.

Odpowiedz Cytuj
LENA 03-02-15 22:10

Autor 03-02-2015 09:03:29 Jest ich na pewno wielu ale nikt nie dorówna panu Krzywickiemu w kłamstwach jakimi karmi społeczeństwo gminy Boleszkowice.Co do długów to zadłużenie gminy na koniec 2010 roku wynosiło 37% a nie ok 60 jak wszędzie rozgłasza pan wójt i jego poplecznicy.Proszę się pofatygować i sprawdzić to w Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Szczecinie a nie pisać nie potwierdzone bzdury.No ale jak komuś na tym zależy to będzie to robił.Obecny dług to 27% to chyba za dużo po napływie dodatkowej gotówki ok 4,5 mln w ciągu dwóch lat2013 i 2014 żeby było pikantniej to pan wójt zawiesił spłatę 2 kredytów w 2014r dziwne co? Dodatkowo skumulował środki z poprzednich lat na rok wyborczy 2014 przez co gmina straciła znaczną część subwencji ok 400000 zł.Przez tą kumulację dochód na jednego mieszkańca był na rok 2014 zafałszowany i wysoki proszę troszkę pomyśleć dlaczego tak się dzieje Plujecie tylko na innych nie podając faktów które są do sprawdzenie to wy przynosicie wstyd ala tej gminy swoim płytkim umysłem i paskudzicie to stado.
Przepraszam za post powyżej, to nie dotyczy pana Krzywickiego wójta gminy Boleszkowice. Jeszcze raz przepraszam

Odpowiedz Cytuj
Bleble 03-02-15 22:15

Autor 29-01-2015 10:53:09 łubu-dubu niech żyje nam prezio naszego klubu, niech żyje nam. Piękna mordka niczym koala we buszu, a i najbliższe współpracownice/y(czytaj poplecznicy) zadowoleni.Tak trzymajmy naród z wójtem, wójt z narodem( nie koniecznie).Jak to mawiał imć Urban- rząd sam się wyżywi-PRAWDA,oj święta prawda.
Jak było tak było ale Krzywicki to spoko człowiek. Nie można mówić o kimś źle dopóki się go nie pozna.Nasz wójt to facet na wielkim poziomie.

Odpowiedz Cytuj
LENA 04-02-15 23:34

Bleble nie bleblaj piszesz jak było tak było,a jak było?Dalej piszesz; nie można mówić o kimś żle do puki się go nie poza;a jak pod innymi wpisami piszą nie stworzone rzeczy o innych to ok,bleblaczu. Co do poziomu to w skali 0-10 ma u mnie 5 jako wójt 0 i nie bleblaj dalej.Widzę że ktoś przeprasza za mój post powyżej jak bym miała za co przepraszać to bym to uczyniła sama, więc jak ktoś chce się tak kłaniać i kajać to niech temu panu nosi miseczkę z wodą do mycia nóg a potem ją wypije niczym kielich święconego wina.

Odpowiedz Cytuj
LENA 08-02-15 11:14

Autor 27-01-2015 22:44:15 Jest ich na pewno wielu ale nikt nie dorówna panu Krzywickiemu. Takim wójtem może się tylko poszczycić tylko nasza gmina , GMINA BOLESZKOWICE. Pan wójt wyprowadził gminę z długów i dba o społeczeństwo. Jest najlepszym wójtem nie tylko w powiecie ale i w województwie.
To prawda nikt w powiecie i województwie mu nie dorówna w obietnicach. W poprzednich wyborach obiecywał stadion z krytymi trybunami,drzakuzi,jedne pobory każdego roku dla społeczeństwa zmniejszenie administracji a co najmniej jej kosztów transparentność , nic bez was I CO? W kampanii w 2014r mami ludzi następnymi obietnicami licząc na to że społeczeństwo Gminy Boleszkowice nie umie liczyć I SIĘ NIE POMYLIŁ oto obietnice rzekomo najlepszego Wójta ;NOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W JEDNYM KOMPLEKSIE Z PRZEDSZKOLEM I BASENEM,NOWE CENTRUM KULTURY,ŚCIEŻKĘ ROWEROWĄ DO STACJI,ŻŁOBEK W WYSOKIEJ SKANALIZOWANIE DO KOŃCA GMINY,PRZEJĘCIE TERENÓW W CHWARSZCZANACH BUDYNKÓW[RUDER] I UTWORZYĆ PARK KULTUROWY MOŻE COŚ JESZCZE BO NA KAŻDYM ZEBRANIU WYDŁUŻAŁ LISTĘ .Widać ten Wójt jest też mistrzem w lataniu w obłokach może by wystartował w mistrzostwach świata w zawodach szybowcowych troszkę by się podszkolił praktycznie i Boleszkowice miało by mistrza świata i wójta w jednej osobie ZOBACZCIE JAKA PROMOCJA GMINY

Odpowiedz Cytuj
LENA 08-02-15 21:00

Autor 08-02-2015 10:14:43 To prawda nikt w powiecie i województwie mu nie dorówna w obietnicach. W poprzednich wyborach obiecywał stadion z krytymi trybunami,drzakuzi,jedne pobory każdego roku dla społeczeństwa zmniejszenie administracji a co najmniej jej kosztów transparentność , nic bez was I CO? W kampanii w 2014r mami ludzi następnymi obietnicami licząc na to że społeczeństwo Gminy Boleszkowice nie umie liczyć I SIĘ NIE POMYLIŁ oto obietnice rzekomo najlepszego Wójta ;NOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W JEDNYM KOMPLEKSIE Z PRZEDSZKOLEM I BASENEM,NOWE CENTRUM KULTURY,ŚCIEŻKĘ ROWEROWĄ DO STACJI,ŻŁOBEK W WYSOKIEJ SKANALIZOWANIE DO KOŃCA GMINY,PRZEJĘCIE TERENÓW W CHWARSZCZANACH BUDYNKÓW[RUDER] I UTWORZYĆ PARK KULTUROWY MOŻE COŚ JESZCZE BO NA KAŻDYM ZEBRANIU WYDŁUŻAŁ LISTĘ .Widać ten Wójt jest też mistrzem w lataniu w obłokach może by wystartował w mistrzostwach świata w zawodach szybowcowych troszkę by się podszkolił praktycznie i Boleszkowice miało by mistrza świata i wójta w jednej osobie ZOBACZCIE JAKA PROMOCJA GMINY
Oj LENA ja już nie wiem czy to ty czy to ja, ale wiem że mamy tego samego wójta i jest w porządku więc co się plujesz skoro też na niego głosowałaś

Odpowiedz CytujWróć do tematów

Adres tej witryny: https://boleszkowice.istrefa.com

istrefa gmina Boleszkowice | istrefa powiat myśliborski | istrefa zachodniopomorskie | istrefa Polska

Boleszkowice - wieś, gmina wiejska, powiat myśliborski, województwo zachodniopomorskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 47-406 74-407


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem